By P Web Design Company

کتاب "مطالعه موفق مطابق با مزاج شما"

دکتر شیر مردی کیست؟

زیست نیکو، در نیکو زیستن دیگران است

اینجانب دکتر سید ابوالفتح شیرمردی متولد 20 اسفندماه سال 1346 در روستای شیرمرد بخش فلارد شهرستان لردگان از توابع استان چهارمحال وبختیاری در خانواده‌ای مذهبی وکشاورز به دنیا آمدم. روستاي محل تولدم ناحیه ای کوهستانی وسردسیر بوده و وجه تسمیه آن بدلیل امامزاده ای است که در آن روستا وجود دارد ، امامزاده احمد(ع) ملقب به شیر مرد از نوادگان امام موسی کاظم (ع) که به دلیل شجاعت زیاد و روحیه دلاوری به شیر مرد ملقب گردید .

طبق شجره نامه گفته شده که روستائیان ساکن شیرمرد از نوادگان این امامزاده می‌باشند و سایر نوادگان امامزاده طبق توصیف کتاب تاریخ بختیاری به شهرهای نور آباد ممسنی،ایذه و بروجن مهاجرت نموده اند که هم اکنون به عنوان فامیلهای شیرمردی ،علوی ،سیدین و...معروفند شغل اصلی مردم این روستا دامداری وکشاورزی است.
با توجه به علاقه وافرمرحوم پدرم به ادامه تحصیل اینجانب درسن 6 سالگی پا به دبستان گذاشتم ،دوران ابتدائی چون در روستای خودمان معلم به صورت منظم وجود نداشت ، برای ادامه تحصیل به روستاهای مجاور می‌رفتم و پس از آمدن آموزگار به روستا مجددا باز می‌گشتم. سال اول راهنمایی در روستای شهریار بخش فلارد ادامه تحصیل دادم و پس از آن به توصیه معلمان خوبم به شهر بروجن رفتم و تا پایان دوره متوسطه در آن شهر فرهنگی و بسیار خوب حضور داشتم.
پس از گرفتن دیپلم در مرکز تربیت معلم شهید رجایی شهرکرد پذیرفته شدم و تا سال 1371به شغل مقدس معلمی روی آوردم ،در سال 1372در رشته پزشکی دانشگاه اصفهان پذیرفته شدم و از سال    1381 تا کنون ضمن داشتن مطب به امور فرهنگی وتبلیغ وترویج طب سنتی پرداختم .

ورود به سایت

حاضرین در سایت

ما 77 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب